Piątek, 2018-02-23

Księga gości

 1. stanisława pisze:

  Mateńko Kochana,spraw aby moja córka Justyna wróciła do CIEBIE!!!

 2. Bob pisze:

  Pokój i Dobro!
  Niech Pan wam błogosławi za to dobro jakie czynicie.
  Prośba o aktualizowanie ogłoszeń, intencji i zapowiedzi na stronie (ostatnie z Wielkanocy), można użyć nawet do tego dysku Google. Modlitwa za zmarłych w danym tygodniu na koniec mszy św. Też była by super.

 3. Ania pisze:

  Matko Boska pocieszenia błagam Cię o pomoc. Moja chęć do życia słabnie. Nie mam siły już rozwiązywać moich i męża problemów finansowych. Jest ich zbyt dużo. Do tego zachorowałam i nie wiem co ze mną będzie. Mam dopiero 25 lat i spadło na mnie zbyt wiele. Nie mam już siły. Dopomóż mi Matko Boska. Ześlij na mnie dobrych ludzi pomocy.

 4. Danuta pisze:

  Matko Boża Pocieszenia Tobie zawierzam całą moją rodzinę ,proszę o zdrowie,silną wiarę ,przemianę serc ,nawrócenie i łaskę trzeźwości dla wszystkich którzy tego potrzebują w całej rodzinie.

 5. Ewelina pisze:

  Bardzo proszę o realizację planów Bożych, światło Ducha Św. i rozeznanie powołania, dla Eweliny i Szymona i w Panu Bogu wiadomych intencjach
  oraz o nawrócenie, abyśmy nie byli “faryzeuszami”, ale miłowali Boga i bliźniego i ufali miłości Bożej dla Eweliny, Szymona, Gabrysi, Edyty, ks. Janusza, Ewy i bliskich nam osób
  oraz wszystko co jest w woli Bożej.
  Dla Eweliny, aby pracowała zgodnie z wolą Bożą, aby Bóg rozlał swoją miłość na każdego również przez jej pracę.
  Dziękujemy:)

 6. Magda pisze:

  Proszę o błogosławieństwo i zdrowie dla całej mojej rodziny i proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z choroby.

 7. matka pisze:

  Matko Boża proszę o nawrócenie zięcia i wychowanie wnuków po chrześcijańsku.

 8. tomek pisze:

  Matko Boska Nieustającej pomocy proszę cię pomóż mi w zdaniu egzaminów zawodowych w Kaliszu.

 9. Agata pisze:

  Dziękuję za transmisję Mszy Św. Pokój z Wami

 10. Kasia pisze:

  Prosze o modlitwe o dar macierzynstwa. W calosci powierzam sie woli Pana, jaka by nie byla.

 11. Maciek pisze:

  Dziękuję za transmisje mszy św.

 12. Princess pisze:

  Szczęść boże proszę o modlitwę za moją duszę

 13. Prośba pisze:

  Proszę o modlitwę o łaskę macierzyństwa

 14. SiostraFZŚ pisze:

  Mimo ,że mieszkań wiele w niebie to tak po ludzku najwięcej mi żal tych , którzy cierpią i ja do nich należę gdy odchodzi ukochana osoba ,brat , syn ….nasz franciszkanin , który przeszedł cierpienie na tym łez padole i odszedł do krainy Wiecznej Szczęśliwości .Wieczny odpoczynek racz dać panie ojcu Andrzejowi i tym ,którzy odeszli franciszkanom ,a Światłość wiekuista niechaj mu świeci x3 .Amen.

 15. mim pisze:

  ojcze Andrzeju byłeś WIELKIM BOHATEREM

 16. Prośba pisze:

  Proszę gorąco o modlitwę za mojego syna Arka,którego sąd chce mi odebrać,ma 14-lat.Polecam Was Bożemu Miłosierdziu. Zrozpaczony ojciec Adam

 17. Lenka pisze:

  Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

  Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji o łaskę dobrej pracy dla mnie i mojego chłopaka Piotra.

  Dziękuję Wam z całego serca za modlitwę
  Niech Pan Wam Błogosławi!!
  Pozdrawia Lenka

 18. SiostraFZŚ pisze:

  [:-)]Pokój i Dobro!
  Dziękuję Panu Bogu za to ,że jesteście Ojcowie i Bracia zakonu św.Franciszka z Asyżu za Waszą cierpliwość …. i drogę do świętości i stronę bardzo ładną i dostępną dla starszych i młodych niech ta strona wzmacnia na drodze wiary w sercach chorych i wątpiących , niech uwierzą ,że Jezus Zmartwychwstały nadal leczy co jest po ludzku nieuleczalne i słuchając głoszone przez Was kochani franciszkanie Słowo Boże z darem modlitwy siostra Danuta Bernadeta Maria Janc dziękuję!

 19. Bożena pisze:

  Dziękuję za wsparcie modlitewne w czasie choroby mojej siostry Zenony.która 2 kwietnia odeszła do Pana.Wieczny odpoczynek ….

 20. Zbyszek pisze:

  Szczęść Boże.
  Proszę o modlitwę za duszę mojej mamy Barbary,która odeszła z tego świata po długiej,ciężkiej i bardzo bolesnej chorobie nowotworowej.Proszę o modlitwę za wszystkich cierpiących fizycznie i psychicznie a także za dusze czyśćcowe.Proszę o modlitwę za dusze mego taty Kazimierza oraz wszystkich naszych bliskich.Zmarłych i żyjących.Proszę o modlitwę za mnie grzesznego.Bóg zapłać.

 21. Ewa pisze:

  MatkoBoska Nieustającej pomocy proszę cię pomórz mi zdać egzamin na prawo jazdy i miej mnie w opiece.Modle się do ciebie i proszę cię o pomoc tyklo wtedy kiedy nie dam rady sama.Proszę o modlitwe i moje zdrowię.

 22. Ewa pisze:

  Proszę o modlitwę za mojego ojca.
  Proszę o łaskę trzeźwości dla Niego .
  O miłość, zgodę w rodzinie.
  Bóg zapłać.

 23. Bożena pisze:

  Proszę o modlitwę o uzdrowienie Zenony z choroby nowotworowej,o siły i potrzebne laski dla niej i rodziny.Bóg zapłać

 24. kasia pisze:

  Matko Pięknej Miłości , wyproś, abym poślubiła Piotrka, bym została jego żoną, bym była dla niego radością, bym przyniosła mu szczęście, bym mogła urodzić dzieci, Byśmy byli szcześliwi Prosze o potrzebne łaski i wstawienictow opiekę nade mną i moimi bliskimi

 25. MONIKA pisze:

  Proszę o modlitwę aby nerka mojego męża została uwolniona od choroby.Bóg zapłać.

 26. prośba omodlitwę pisze:

  Bardzo proszę o modlitwę za mojego męża Zdzisława, który jest bardzo chory i oczekuje na operacje, najpierw serca a potem nogi po wypadku oraz pomyślne rozwiązanie wszystkich jego trudnych spraw. Bóg zapłać.

 27. Sylwia pisze:

  Proszę o modlitwę w intencji mojego taty Tadeusza o uzdrowienie z choroby nowotworowej

 28. :) pisze:

  Serdeczne pozdrowienia dla Ojca Józefa. Dziękuję Ci Panie Boże, że postawiłeś mi tego kapłana na mojej drodze.

 29. LEA pisze:

  Matko Boska Nieustającej Pomocy Matuchno Najukochańsza wysłuchaj mojej prośby, wstaw się za mną u Jezusa w intencji za znalezienie dobrej, stałej pracy, której tak długo szukam. Proszę o modlitwę o dobrego przyjaciela a jeśli jest taka wola Boża przyszłego męża. Dziękuję

 30. Małgorzata pisze:

  Najdroższa Matko leże u twoich stóp błagając o litość i potrzebne łaski dla mich dzieci, męża i naszych rodzin. Kocham Ciebie z całego serca i oddaje siebie i moją rodzinę w Twoje Dobre i Pełne Nadzi Dłonie i Serce.

 31. intencja pisze:

  za wstawiennictwem św. Franciszka , św.Antoniego Matki Bożej Angielskiej prosze Dobry Boże o łaskę nawrocenia dla mnie ,zabłąkanych dusz z mojej rodziny o łaskę pojednania z matka mojego dziecka o szczęśliwe rozwiązanie tej bardzo ciężkiej sytuacji rodzinnej i życiowej. Matko Pana naszego modlę sie za nami

 32. anna pisze:

  Proszę o łaskę pogłębiania wiary dla mnie, mojej rodziny a szczególnie dla brata i jego żony i ich dzieci. Jeśli to się podoba Bogu, proszę o wsparcie dla nich aby chcieli i umieli szukać Boga na emigracji i wychowywać dzieci po chrześcijańsku oraz żeby spotykali na swojej drodze dobrych katolików jako wzór. Aby dzieci były zawsze grzeczne w kościele i tym zachecały rodziców do chodzenia na mszę świętą. Amen.

 33. maria pisze:

  za wstawiennictwem Matki Bożej Pani Ziemi Sanockiej prosżę w intencji wypełnienia się woli Bożej w bardzo trudnej spraiwe

 34. DOROTA pisze:

  Proszę o modlitwę za Jolantę aby jej mózg wybudził się ze śpiączki i aby mogła ona wrócić do swych dzieci

 35. Justyna pisze:

  Błagam o modlitwę aby Pan Bóg odmienił serce Andrzeja, aby wrócily szczesliwe dni tak jak na poczatku…tak bardzo pragne jego miłosci która mi ofiarowa a ja wszystko zniszczyłam.

 36. Diana pisze:

  Matko Boża dziękuję Ci ogromnie za wszystkie otrzymane łaski. Proszę miej w opiece moją rodzinę daj im mądrość, spokój i miłość i zdrowie również o to samo proszę dla narzeczonego i jego rodziny. Bóg zapłać ;*

 37. Jan pisze:

  Boże Ojcze w imię Pana Jezusa w Duchu Świętym proszę o błogosławieństwo, zdrowie, opiekę od zła w każdej postaci. Boże wszechmogący, proszę Cię o pomoc w pewnej sprawie. Polecam wszystkie intencji całej naszej rodziny. Św. Antoni, módl się za nami.

1 2 3 4

Dodaj wpis:

© 2015 Franciszkanie Sanok
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: TVKARPATY
Na naszej stronie wykorzystywane sa pliki cookies.
Korzystajac ze strony wyrazasz zgode na uzywanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przegladarki.